Специализирано фотографско търсене  
ProPics

Здравейте ( Вход | Регистрация )

Reply to this topicStart new topic
> кой е най-добрият начин да си вземете парите от сток агенциите?, с който парите ви пристигат директно във вашата сметка
nikolay100
коментар Sep 10 2014, 07:53 AM
Коментар #1

новак

Група: ???????????
Коментари: 1
nikolay100 is off the scale  ()

Здравейте колеги,

Интересувам се кой е най-добрият начин да си изтеглите заработените пари от сток агенциите? Интересувам се най-вече от гледна точка на данъци и тем подобни. Разбира се и бързината е важна.
До колкото знам PAYPAL е най-бързия вариант, но в този случай парите ти отиват в paypal акаунта, а не директно в сметката. Някой до сега дърпал ли си е пари от paypal към личната банкова сметката? Как става? Има ли такси?

От друга страна ме интересува за данъците - тъй като аз не съм регистрирана фирма и т.н. и не ми се занимава със данъчни декларации, които си длъжен да подаваш за всеки доход, а до колкото знам като ти пристигне някакъв превод по сметка от някаква фирма, това лесно се открива от данъчните. Може би греша, но... Вие ще кажете. Моля да споделите вашия опит.

Някой теглил ли си е парите с check? Ако да нека да сподели как става и колко време отнема да го осребриш в България?

Благодаря на всички предварително за инфото :)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Googlebot
коментар Sep 10 2014, 07:53 AM
Коментар #

Реклами от Google

Група: Bot

Quote Post
freestyler
коментар Oct 21 2014, 09:57 PM
Коментар #2

на мен ми пука ...

Група: Administrators
Коментари: 2,292
freestyler is off the scale  ()

Никой няма да ти проверява пейпал акаунта.
Номера е да не си прехвърляш парите от пейпал в българска банка, а да плащаш направо от пейпал.
Това е em28.gif
С чек не съм вземал пари от сток, но съм вземал от други места. Чакаш мноого, за 100 тина долара ми вземаха 30 тина лева такси и е голям късмет да случиш на служител на банка, който няма да те гледа, като голям камък и да звъни по 18 телефона преди евентуално да свърши работата.

--------------------
+Quote Post
Lavender
коментар Dec 1 2014, 10:57 AM
Коментар #3

новак

Група: ???????????
Коментари: 3
Lavender is off the scale  ()

Цитат(freestyler @ Oct 21 2014, 11:59 PM) *

Никой няма да ти проверява пейпал акаунта.
Номера е да не си прехвърляш парите от пейпал в българска банка, а да плащаш направо от пейпал.
Това е em28.gif
С чек не съм вземал пари от сток, но съм вземал от други места. Чакаш мноого, за 100 тина долара ми вземаха 30 тина лева такси и е голям късмет да случиш на служител на банка, който няма да те гледа, като голям камък и да звъни по 18 телефона преди евентуално да свърши работата.

Значи е възможно да си получим парите в paypal, без да сме добавили информация за карта/сметка? За сега имам само регистрация в paypal, не съм въвеждала данните на картата си, но в същото време си попадох request за изплащане в Istock - нали няма да имам проблем с получаването на парите?

благодаря предваритено :)

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Collapse

> Подобни теми

Заглавие Отговори Автор Прегледана Последно действие
Малко въпроси за начинаещ :) 2 Voklav 3,854 Jun 9 2019, 04:45 PM
Rozzza
АБСОЛЮТНО НАЧИНАЕЩ МОЛИ ЗА СЪВЕТ 8 fcstandart 4,066 Jan 27 2019, 02:14 PM
Траян Савов
101 начина да вбесим дизайнерите 4 миро77 5,079 Jan 26 2019, 10:42 PM
Mihaela_Sys
Фотографски уроци за начинаещи и напреднали 34 freestyler 60,046 Jan 16 2018, 12:48 PM
awesome
Моят старт в сток-фотографията 6 engineer 6,607 Oct 27 2012, 11:00 AM
kimmik

- Lo-Fi версия Дата и час: 15th October 2019 - 09:24 PM
За контакти и реклама: support@propics.eu