Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Фотоизложба в галерия "Актив Арт"
Българска фотография > ФОТОГРАФИЯ > Репортажи и пътешествия
freestyler
За осми пореден път галерия "Актив Арт" организира конкурс ОКО ЗА ДРУГИТЕ за любителска и професионална фотография и смешен авторски видеоклип посветен на Деня на хумора и сатирата – първи април.

Тази година голямата наградата "отнесе" Пламен Михайлов. Честита да му е! beer.gif
Това не беше изненада, въпреки че имаше още автори от най-високо ниво!

Вижте прикачените файлове

Домакините се бяха погрижили за всичко имаше и много настроение! Снимките бяха интересни и забавни, голяма част от тях съвсем любителски но в това им беше и чара! Успех на галерията и браво за инициативата!

... и накрая къде без нас em12.gif

* искам да се извиня, че не съм съобщил за този конкурс навреме, но разбрах за него прекалено късно. Нищо догодина организаторите ще имат малко повече участници em28.gif
tututina
Ама какви сме готини party.gif
Katrinzita
хаха супер сме em12.gif
magira
най-готините! sup.gif beer.gif em22.gif em12.gif party.gif R&R.gif R&R.gif R&R.gif
jordan_rusev
Като не сме на фокус всички сме хубави и се харесваме , ама това е риска на автофотото em12.gif
Слав
E - това ли са всичките снимки дето ги е направил третия който снима ?
jordan_rusev
Слав съжаляваме че сме те пропуснали сега ще поправим грешката .

Второ място в конкурса Слав Неделчев с снимка "Слънцето в ушите ти".
Аз лично се надявам че нашия сайт ти е харесъл и че не сниката от конкурса (или това че липсваше) е причината която те е накарала да го посетиш.
Слав
Цитат(jordan_rusev @ Mar 29 2008, 09:33 PM) *

Слав съжаляваме че сме те пропуснали сега ще поправим грешката .

НЕ ставаше дума за това - а за друго. Репортаж с една снимка по темата (на получилия първа награда) и толкова ?? (не коментирам другите две снимки!)

Странно изглежда като цяло тази работа!
jordan_rusev
Слав, както писахме вече , темата я пуска Ицо снимките са правени от мен с апарата на Катето , нали се сещаш че тези снимки трябва да преминат през нет-а за да стигнат до автора на темата а това не става веднага а в същото време искахме да пуснем темата бързо за да е прясна спрямо събитието . От друга гледна точка това не е журналистически сайт а сайт за любители на фотографията - пристрастия няма !!!
rumi_radeva77
Цитат(jordan_rusev @ Mar 30 2008, 10:30 PM) *

Слав, както писахме вече , темата я пуска Ицо снимките са правени от мен с апарата на Катето , нали се сещаш че тези снимки трябва да преминат през нет-а за да стигнат до автора на темата а това не става веднага а в същото време искахме да пуснем темата бързо за да е прясна спрямо събитието . От друга гледна точка това не е журналистически сайт а сайт за любители на фотографията - пристрастия няма !!!

Много точно казано! Всички се учим от някъде.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.